W sobotę piknik w ogródku Jordanowskim

0
44

W sobotę 6 lipca zapraszamy na drugi z cyklu letnich pikników rodzinnych, który odbędzie się na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy al. 600-lecia. Zabawę rozpoczynamy od godz. 15.00. Zapraszamy na zabawy z chustą i dla ochłody – kilka zabaw z wykorzystaniem wody.

Weźcie ze sobą koce piknikowe, by również chwilkę posiedzieć i obejrzeć balonowe przedstawienie dla dzieci i z ich udziałem pt. „Balonowe opowieści różnej treści” .

Nie zabraknie również rodzinnych konkurencji na wesoło, zabierzcie więc mamę, tatę, babcię, dziadka, brata, siostrę czy kuzyna. Sprawdzimy czy tata umie wbijać gwoździe, a mama pleść wianki z polnych kwiatów, a może będzie odwrotnie. Będą konkurencje sportowe i nagrody dla rodziców i dla dzieci, w tym m.in. wejściówki do Fabryki Centrum. A być może nawet wystąpią dla nas tancerze Szkoły Tańca CARBO DANCE – Fabryka Centrum.

Chętni będą mogli pomalować buzie, albo zmalować rodzinny portret na folii, chodniku czy na papierze. I jak przystało na piknik, nie zabraknie poczęstunku – słodyczy, jogurtów i soków z Tęczowego Ogrodu.

Podczas pikniku będzie można skorzystać z dodatkowych, płatnych już, atrakcji jak dmuchane zjeżdżalnie, czy karuzela, a także zjeść pyszne lody i wypić lemoniadę!

Pracowników MOSiR wspierać będą, jak zawsze niezawodni, wolontariusze Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew oraz Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych.