Ważne komunikaty dla mieszkańców

0
333

Apel do osób robiących opłaty
W związku z zaleceniami Prezesa Rady Ministrów w sprawie ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa apelujmy, aby wszystkie osoby robiące opłaty w kasach urzędu miejskiego lub w siedzibach miejskich jednostek organizacyjnych (ZWiK, ZKM, ZGK, itd.) zrezygnowały z wyjścia z domu i korzystały z bankowości elektronicznej. Pamiętajmy, że opłaty można uiścić również za pośrednictwem platform bankowości internetowej. Osoby starsze mogą w tym celu skorzystać z pomocy kogoś z rodziny.

Apel do wspólnot mieszkaniowych
Marzec to okres, gdy organizowane są roczne spotkania członków wspólnot mieszkaniowych. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym apelujmy do przedstawicieli zarządów wspólnot o odwołanie lub przesunięcie na późniejsze terminy spotkań mieszkańców.

Apel Szpitala Powiatowego w Sochaczewie                                                    Szanowni Państwo, ze względu na potrzebę zachowania wzmożonego reżimu sanitarno-epidemiologicznego, uprzejmie prosimy aby osoby poruszające się samodzielnie zgłaszały się do poradni specjalistycznych bez osób towarzyszących. Osoby ze schorzeniami narządu ruchu wymagające pomocy osób trzecich mogą zgłaszać się do poradni z opiekunem.

Koronawirus w Sochaczewie                                                                                     Jak podaje sochaczewski Sanepid, w tej chwili w mieście i całym powiecie sochaczewskim nie stwierdzono żadnego przypadku zarażenia koronawirusem. Sytuacje epidemiologiczna jest dobra.