Weekend za pół ceny w Muzeum Kolei Wąskotorowej

0
33

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to hasło znanej ogólnopolskiej akcji pilotowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Jest to doskonała okazja do odwiedzenia ciekawych miejsc i skorzystania z wielu interesujących atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie. Inicjatywa ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej, promocję instytucji kulturalnych oraz zachęcenie turystów do częstszego podróżowania po Polsce, również poza sezonem wakacyjnym.

Do akcji już po raz piąty przyłącza się Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. W związku z tym od 15 do 17 marca br. bilety normalne do naszej placówki będą dostępne ze zniżką 50%, czyli w cenie 6 zł.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji, by zapoznać się z naszymi wystawami, w tym zwłaszcza z nową ekspozycją stałą pt. „Dzieje sochaczewskiej kolei wąskotorowej 1922–1984” i nową makietą kolejową pn. „Sochaczewska Kolej Dojazdowa”, lub obejrzeć największą w Polsce i Europie kolekcję taboru wąskotorowego, którą prezentujemy na muzealnym skansenie.

Do zobaczenia!

Więcej informacji o akcji na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl.

Fot. Małgorzata Kazur