Weekendowa kronika policyjna

0
181

ikona policja

Weekendowa kronika policyjna

11 – 13 listopada 2016

 

11 listopada

W Kozłowie Szlacheckim doszło do kolizji samochodu ciężarowego z łosiem. Do zderzenia doszło, gdy zwierzę wbiegło nagle wprost pod nadjeżdżający pojazd marki DAF. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny.

Od zaniepokojonej mieszkanki miasta policjanci otrzymali informację, że koło bloku przy ulicy Targowej chodzi nieznany mężczyzna i zaczepia przechodniów. Funkcjonariusze doprowadzili nietrzeźwego mieszkańca Sochaczewa do miejsca zamieszkania.

12 listopada

Policjanci dostali informację o bezdomnym leżącym na ulicy przy ulicy Farnej. Mężczyznę dowieziono do szpitala w Sochaczewie.

Policjanci przypominają, że jednym z warunków dopuszczenia pojazdu do ruchu jest aktualne badanie techniczne pojazdu. W przypadku braku badań, policjanci będą zatrzymywali dowody rejestracyjne. Pamiętajmy, że niesprawne samochody stanowią zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Podczas badania technicznego dowiemy się jaki jest stan techniczny samochodów i jakie części należy wymienić.
12 listopada policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów marki Volvo i Fiat Seicento. Obydwa auta nie posiadały aktualnego badania.

13 listopada

Mieszkanka Krakowa, kierująca pojazdem marki Renault, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w pojazd, również marki Renault, którym kierował mieszkaniec gminy Brochów. Do kolizji doszło w Wólce Smolanej.

Policjanci zostali poinformowani o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do wykroczenia doszło w Al. 600-lecia.

KPP Sochaczew