Wirtualny Rajd Rowerowy

0
33

„Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę…”

Każdy z nas chyba zna ten wierszyk, a przynajmniej jego początek. Nieistotne, cóż ten misio dalej zrobił 😉 ale wierszyk ten i rodzinna wycieczka rowerowa zainspirowała nas do organizacji Wirtualnego Rajdu Rowerowego.

A dziś też nie lada okazja, bo Dzień Rowerowy, który przypada właśnie 19 kwietnia (choć też nie wnikamy w historię powstania tego nietypowego święta 😉).

Zasady udziału opisane są w regulaminie, który znajdziecie na stronie www.mosir.sochaczew.pl w zakładce Wirtualne Biegi i Rajdy. Pamiętajcie o przestrzeganiu wszelkich wytycznych, obowiązujących w czasie pandemii wirusa COVID -19. Kto brał udział w naszych wirtualnych imprezach zapewne pamięta, że udział w rajdzie jest dobrowolny, tak jak i rejestracja czy udokumentowanie Waszego startu. Liczy się w zasadzie dobra zabawa.

Rajd ma się odbywać  w dniach 19 kwietnia  – 10 maja 2021 r. a jego dystans to min. 15 km.  To znaczy , że któregoś  z tych dni  macie do pokonania min. 15 km. Możecie zrobić więcej niż 15 km, wtedy dajcie znać, jaki dystans pokonaliście. A dlaczego na początku pojawił się cytat z misiem. Już wyjaśniamy – na naszą wycieczkę rowerową zabieramy misia 😉. Może to być mały pluszowy miś, może być to miś na koszulce, bluzie, czy miś przy breloczku, ale też może to być ogromny miś na rowerowym bagażniku. Wybór towarzysza podróży zależy od Was. Jeśli zdecydujecie się na rodzinną wycieczkę, może Wam towarzyszyć jeden rodzinny miś.

A jak ktoś będzie miał ochotę na pamiątkowy imienny numer startowy i imienny dyplom, prosimy o rejestrację na maila: mosirsochaczew@interia.pl. Podajemy imię nazwisko, wiek, klub ewentualnie miejscowość, ale samo imię i nazwisko wystarczy .

Dla osób, które będą chciały otrzymać pamiątkowe medale i nagrody, zadanie specjalne – musicie podzielić się z nami relacją z rajdu, ze zdjęciem. I nie zapomnijcie, że na zdjęciu musi być też miś.

Powodzenia! Bądźcie uważni i czujni, zachowajcie odpowiednie procedury .

REGULAMIN WIRTUALNEGO RAJDU ROWEROWEGO Misiek na wycieczce.pdf