Wójt Damian Jaworski zaprasza na grzybobranie do mazurskiego lasu

0
31

Wójt gminy Rybno Damian Jaworski zaprasza serdecznie mieszkańców gminy do wzięcia udziału w Wielkim Mazurskim Grzybobraniu. To już kolejna fantastyczna, społeczna inicjatywa zorganizowana w gminie Rybno. 

Każdy zwolennik porannego zbierania grzybów z pewnością ucieszy się z możliwości wyjazdu do mazurskiego lasu, ponieważ wójt Damian Jaworski zaprasza mieszkańców do Nadleśnictwa Wielbark:

– Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Wielkim Mazurskim Grzybobraniu. Tym razem wyruszymy do pięknych mazurskich terenów, a do tego uzyskaliśmy pozwolenie, aby zebrać nieco z rosnących tam skarbów. Mam nadzieję, że do wyjazdu zgłoszą się nie tylko grzybiarze, ale także miłośnicy leśnych wędrówek. Tego typu wydarzenie to kolejna okazja do spotkania, wspólnego, aktywnego spędzenia czasu.  

Wyjazd planujemy na 19 września o godzinie 6.00 rano. Spotkamy się koło Urzędu Gminy. Oczywiście wyjazd jest bezpłatny. Warto spieszyć się z dostarczeniem ankiety, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Jeszcze raz serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że pomysł, który zaproponowałem spotka się z pozytywnym  przyjęciem.

Karty zgłoszeń można pobrać z linku https://www.gminarybno.com/pliki/plik/karta-zgloszenia-udzialu-1599553830.pdf?fbclid=IwAR3mchT-AUuqmP_xxv1RYwLZYNl46_sgM5Dh87emqikxCLhCTgD-hcUqYPU i należy je dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Gminy.