Wspólnie zagramy dla Magdy

0
23

W najbliższą niedzielę, 19 maja zapraszamy na boiska Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie przy alei XX-lecia 32. Choć głównym punktem imprezy charytatywnej będzie piłkarski turniej, to będzie też wiele imprez towarzyszących zarówno dla małych jak i dużych m.in. zumba. Cała impreza przygotowana i wymyślona przez Justynę Kamińską, animatorkę „Nasz Orlik” skupia się na pomocy Magdalenie Rosa, mieszkance gminy, która toczy walkę z nowotworem. Do grona współorganizatorów dołączyło Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, a starosta Jolanta Gonta objęła tę szlachetną imprezę swoim honorowym patronatem.

Początek turnieju o godz. 13.00. Uwaga! Jeszcze do soboty, 18 maja przyjmowane są zapisy do udziału w piłkarskiej rywalizacji. Zgłoszenia drużyn można dokonywać pod numerem tel. 663 361 368.

To nie pierwsza tego typu akcja sportowa dla wsparcia Magdy. Rok temu podobny turniej zorganizowano w Zespole Szkół w Teresinie, bo właśnie Magda jest absolwentką tejże placówki. Grano wówczas o puchar starosty, a impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do udziału również w najbliższą niedzielę, razem pomóżmy Magdzie w najważniejszym pojedynku w jej życiu.