Wydano jedyną rolę księcia Harry’ego podczas koronacji króla Karola | Wiadomości ze świata

Rola księcia Harry’ego podczas koronacji jego ojca Karola w przyszłym miesiącu polega na tym, że ma on sam uczestniczyć w historycznej ceremonii bez swojej żony Meghan Markle. Książę Harry odegra minimalną rolę podczas ceremonii, a on i książę William nie będą nawet widziani razem przed kamerą, donosi The Mirror.

Książę Harry: Książę Harry opuszcza dwór królewski w Londynie (AP)

Czytaj więcej: „Duchowy mentor” Meghan mówi, że ona i książę Harry „walczą teraz”

Książę Harry zasiądzie z innymi niepracującymi członkami rodziny królewskiej – księżniczką Beatrice i księżniczką Eugenie oraz ich mężami – a nie z żadnym z pracujących członków rodziny królewskiej. Nie weźmie udziału w królewskiej procesji ani procesji koronacyjnej do iz Pałacu Buckingham, ani księcia Harry’ego nie będzie na balkonie Pałacu Buckingham, podano w raporcie.

Książę Harry wiedział, że ta historyczna okazja będzie „najważniejszym dniem” w życiu króla Karola, więc chciał uczestniczyć w ceremonii, jak napisano w raporcie, ale chciał też spotkać się z królem Karolem i księciem Williamem przed koronacją.

Czytaj więcej: Człowiek, który rzucał jajkami w króla Karola, był winny. Został ukarany…

„Harry jest bardzo jasny, a jego stanowisko jest niezachwiane – jeśli czuje, że atmosfera będzie tak toksyczna, jak podczas platynowego jubileuszu i pogrzebu królowej, nie przyjdzie. Mówi się, że chce pogodzić się z rodziną i że jest ich wezwaniem, ale jak dotąd nic się nie zmieniło” – powiedział The Mirror.

Pałac potwierdził przybycie księcia Harry’ego, mówiąc: „Pałac Buckingham może potwierdzić, że książę Sussex weźmie udział w nabożeństwie koronacyjnym w Opactwie Westminsterskim 6 maja. Księżna Sussex będzie w Kalifornii z księciem Archiem i księżniczką Lilibet.

READ  Lekarz Jeremy'ego Rennera ujawnia, że ​​Snowblow był milimetry od jego ważnego organu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *