Wydano wideo z ataku Paula PelosiegoCNN

Sąd Najwyższy w San Francisco opublikował w piątek nagranie wideo i audio Atak z zeszłego roku Paul Pelosi, biuro prokuratora okręgowego, aby upublicznić materiały po orzeczeniu sądu w Kalifornii

Jeden z filmów pokazuje nagranie z kamery ciała funkcjonariuszy, którzy przybyli do domu Pelosi, kiedy została napadnięta 28 października 2022 r. Na nagraniu widać chaos panujący podczas rzekomego ataku Davida DeBabe’a Mąż byłej marszałek Nancy Pelosi został zaatakowany.

Na filmie Paul Pelosi i DeBabe wydają się trzymać ręce na młotku, a DeBabe trzyma rękę Pelosi, gdy funkcjonariusze otwierają drzwi.

„Rzuć młotek” – mówi oficer.

„O nie”, odpowiada DeBape.

DeBabe następnie chwycił młotek z ręki Pelosi i podszedł do niego. Funkcjonariusze wpadli do domu, obezwładnili i zakuli DePape’a w kajdanki.

CNN uzyskało płytę CD z aktami wydanymi przez sąd. Oprócz materiału z kamery ciała, pliki zawierają nagranie policyjnych wywiadów z DePape, telefon pod numer 911 wykonany przez Paula Pelosiego, gdy DePape był w domu, oraz wideo z monitoringu domu, jak wcześniej powiedział sąd.

Filmy zostały pokazane na wstępnej rozprawie sądowej. Orzeczenie sądu jest następstwem wniosku koalicji organizacji informacyjnych, w tym CNN, o nakazanie publicznego udostępnienia materiału.

Prawnicy DePape’a sprzeciwiali się publicznemu udostępnieniu nagrania audio i materiału filmowego, twierdząc, że zapisanie go „nieodwracalnie zaszkodziłoby” jego prawu do sprawiedliwego procesu. DePape nie przyznał się do zarzutów stanowych i federalnych związanych z atakiem, w tym napaści i usiłowania zabójstwa.

Była tam Pelosi Mocne uderzenie w październiku Według dokumentów sądowych dom pary został wbity przez napastnika, który szukał ówczesnego przewodniczącego Izby Reprezentantów – ruch, który ostatecznie skłonił Nancy Pelosi do decyzji o ustąpieniu ze stanowiska przywódcy Partii Demokratycznej.

Dokumenty sądowe twierdzą, że DeBabe obudził Paula Pelosiego krótko po drugiej w nocy, niosąc duży młotek i kilka białych suwaków, krzycząc: „Gdzie jest Nancy? Gdzie jest Nancy?”. Następnie zagroził, że zwiąże Paula Pelosi i uniemożliwił jej ucieczkę windą, zgodnie z dokumentami. DeBabe następnie rzekomo powiedział mu: „Mogę cię zabrać”.

Paul Pelosi zadzwonił pod numer 911 po tym, jak pozwolił napastnikowi pójść do łazienki, jego telefon się ładował i poufnie rozmawiał z policją.

Po ataku Paul Pelosi był represjonowany chirurgia Rzeczniczka Nancy Pelosi powiedziała w oświadczeniu, że „naprawia pękniętą czaszkę i poważne obrażenia jej prawej ręki i dłoni”.

W czwartek Demokratka powiedziała dziennikarzom, że zachowanie jej męża było „jeden dzień na raz”.

„Poczynił pewne postępy, ale myślę, że miną jeszcze co najmniej trzy miesiące, zanim wróci do normy, ale modlitwy są bardzo pomocne” – powiedziała Pelosi.

W czwartek powiedział dziennikarzom, że nie widział nagrania z incydentu i nie wie, czy je zobaczy.

„Oglądanie ataku w życiu mojego męża było najtrudniejsze. Ale nie wiem”.

READ  Jak oferta McCarthy'ego na Speakera może zmienić się w bałagan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *