Wyjątkowy Dzień Kobiet w Rybnie

0
73

Słodki poczęstunek, pokaz makijażu czy też koncert to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na gościnie wydarzenia, które zorganizował wójt gminy Rybno wraz z Gminną Biblioteką Publiczną. Spotkanie zgromadziło wielu chętnych, którzy świętowali dzień kobiet w Rybnie. 

Sala Gminnej Biblioteki Publicznej wypełniła się po brzegi. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko panie, ale również i panowie. Goście mogli wysłuchać utworów muzycznych na żywo, zagłębić tajniki perfekcyjnego makijażu oraz poczęstować się słodkościami.

Jak relacjonuje wójt Damian Jaworski – Obchody Dnia Kobiet w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie były wyjątkowe. Podczas wspólnego świętowania mogliśmy posłuchać wykonań utworów Zespołu „Nasz Czas” czy solistów ze Studia Piosenki. Ponadto można było skorzystać z konsultacji z makijażystką oraz skosztować słodkiego poczęstunku. Dziękuję Organizatorom oraz wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania. 

Z pewnością spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych, a atmosfera jaka panowała podczas wydarzenia jest motorem do działania w organizacji kolejnych przedsięwzięć.

.