WYNIKI CASTINGU OPEN DAY

0
54

Uwaga! Wyjątkowy wynik Castingów OPEN DAY i OPEN DAY JUNIOR!

22 i 25 marca w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 odbyły się – jak co roku – castingi do projektu „Sochaczew rozśpiewany” Tym razem jednak castingi nietypowe z kilku względów. Po pierwsze w historii castingi do zespołu OPEN DAY odbywały się zawsze w maju. Tym razem jednak organizatorzy postanowili, ze względu na ciągłe poszerzanie projektu (warsztaty do letnich koncertów rozpoczną się już w kwietniu) przeprowadzić nabór w marcu. Po drugie – po raz pierwszy tego prestiżowego konkursu postanowiliśmy otworzyć się na najmłodszych wokalistów i… powołaliśmy całkiem nowy Zespół OPEN DAY JUNIOR, w którym najmłodsza uczestniczka ma 5 lat a najstarsza 12!
Emocji było co niemiara, bowiem zaangażowanie młodych i małych wokalistów w projekt i ich przepiękne występy oraz oklaski sprawiły, że każdy casting przemienił się w fantastyczne koncerty, w których publiczność żywo reagowała na piosenki: to klaszcząc, to śpiewając, to śmiejąc się wraz uczestnikami castingów.
I tu docieramy do trzeciego względu… Otóż, wszyscy uczestnicy poza pokazanymi umiejętnościami wokalnymi zauroczyli JURY swoją pasją, energią, wrażliwością i miłością do muzyki tak bardzo, że po długich naradach i burzliwych dyskusjach JURY, któremu przewodniczyła Magdalena Franaszek-Niewiadomska, jednogłośnie stwierdziło, że pod skrzydła artystów związanych z Sochaczewskim Centrum Kultury trafią WSZYSCY UCZESTNICY CASTINGU! BEZ WYJĄTKU!
Tym samym do projektu „Sochaczew Rozśpiewany 2017/2018” zakwalifikowano 24 osoby – przy czym skład zespołu OPEN DAY jest czternastoosobowy a OPEN DAY Junior – dziesięcioosobowy.
Kto wygra i przede wszystkim jakie przeboje zaprezentują nowe zespoły podczas letnich koncertów? Tego dowiemy się już w czerwcu na miejskich obchodach Dnia Dziecka i w sierpniu na „Sochaczewskim Zwierzyńcu”.
GRATULUJEMY!

ZESPÓŁ OPEN DAY JUNIOR 2017/2018

(kolejność alfabetyczna)

Lena Bagińska
Oliwia Gozdek
Otylia Krawczak
Alicja Marat
Iga Marat
Zuzanna Niedzielska
Maja Owczarzak
Amelia Ratajczak
Zuzanna Starzec
Zuzanna Mikołajczyk zakwalifikowana została do grupy starszej

ZESPÓŁ OPEN DAY 2017/2018

(kolejność alfabetyczna)

Oliwia Adamczyk
Karolina Bagińska
Iga Fabianowicz
Maria Fornalska
Zuzanna Gołąb
Zuzanna Gołębiowska
Karolina Goźlińska
Dominika Kaźmierska
Julia Kopka
Wiktoria Kopka
Zuzanna Mikołajczyk
Aleksandra Panek
Maria Stasiak
Daria Wiśniewska