Wyniki III turnieju z cyklu IV GPS Badmintona 20.04.2018

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie po raz kolejny zgromadziła u siebie zawodników nie tylko z Sochaczewa ale również z Płocka, Ozorkowa oraz Skierniewic w celu rozegrania turnieju, zaliczanego do IV Grand Prix Sochaczewa w Badmintona 2018. Wydarzenie odbyło się tradycyjnie w piątek 20.04.2018 w wieczornych godzinach. W zawodach wzięło udział 14 osób, które rozegrały łącznie 62 setów co dało w sumie 26 meczów.

W pierwszym półfinale spotkali się Tadeusz Gala (Skierniewice) oraz Michał Werłaty (Sochaczew), który uległ w trzech setach zawodnikowi ze Skierniewic. Drugi półfinał rozstrzygnął się w dwóch setach z korzyścią dla Michała Króla (Ozorków), którzy mierzył się z Szymon Zuziak (Płock).

Ostatecznie III miejsce wywalczył po zaciętych trzech setach Michał Werłaty wygrywając z Szymonem Zuziak. Na najwyższym stopniu stanął Michał Król po równie widowiskowym meczu z Tadeuszem Gala.

Medale, dyplomy oraz puchar zostały wręczone przez Prezesa Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie” oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie – Krzysztof Werłaty

Poniżej pełna klasyfikacja III turnieju:
1. Michał Król (Ozorków)
2. Tadeusz Gala (Skierniewice)
3. Michał Werłaty (Sochaczew)
4. Szymon Zuziak (Płock)
5. Sebastian Werłaty (Sochaczew)
6. Damian Smus (Sochaczew)
7. Jarosław Kuźniewski (Płock)
8. Radosław Podczaski (Sochaczew)
9. Krzysztof Werłaty (Sochaczew)
10. Szymon Gołębiewski (Płock)
11. Janusz Stanowski (Sochaczew)
12. Katarzyna Fortuna (Sochaczew)
13. Michał Nowak (Przysucha)
14. Milena Budnik (Sochaczew)

Poniżej przedstawiam również szczegółową rozpiskę spotkań wraz z wynikami oraz ranking po III turnieju.

Kolejny turniej z cyklu IV GPS w Badmintona planowany jest na 25.05.2018 (piątek) o godzinie 19.00 również w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego.

Serdecznie zapraszam do śledzenia profilu na FB pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/BadmintonSP3Sochaczew/

 

+

,0