XII Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iłów

0
57

XII Walentynkowy TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Iłów wygrała nasza pierwsza drużyna👍👏👍 Dobrze spisał się także nasz drugi zespół, który awansował do fazy półfinałowej. Ostatecznie nasza młodzież zajęła 4. miejsce 👍👏👍

16 lutego 2020 r. (niedziela)

GRUPA A
Unia I Iłów
Lwówianka Lwówek
Unia Czermno
Tajfun Brochów

 

HARMONOGRAM GIER

Lp GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 10.00 Unia I Iłów Lwówianka Lwówek 1:1
D.Wojciechowski
2 10.15 Unia Czermno Tajfun Brochów 0:0
3 11.00 Unia I Iłów Tajfun Brochów 2:1
D.Wojciechowski
Banasiak
4 11.15 Lwówianka Lwówek Unia Czermno 0:1
5 12.00 Unia I Iłów Unia Czermno 2:2
Trafalski x2
6 12.15 Lwówianka Lwówek Tajfun Brochów  0:0 k. 0:2

 

TABELA GRUPY A

 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Unia I Iłów 5:4
2. Unia Czermno 3:2
3. Tajfun Brochów 2 1:2
4. Lwówianka Lwówek 2 1:2
GRUPA B
Unia II Iłów
Korona Wejsce
Mutant Mass Bielsk
Szopen Sanniki

 

HARMONOGRAM GIER

Lp GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 10.30 Unia II Iłów Korona Wejsce 0:0
2 10.45 Mutant Mass Szopen Sanniki 3:1
3 11.30 Unia II Iłów Szopen Sanniki 1:0
Kobierecki
4 11.45 Korona Wejsce Mutant Mass 1:1
5 12.30 Unia II Iłów Mutant Mass 0:2
6 12.45 Korona Wejsce Szopen Sanniki 1:1

 

TABELA GRUPY B

 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Mutant Mass 7 6:2 
2. Unia II Iłów 4 1:2 
3. Korona Wejsce 3 2:2
4. Szopen Sanniki 1 2:5

 

PÓŁFINAŁY

13.00 | 1A – 2B
Unia I Iłów – Unia II Iłów 3:1
Trafalski, Janicki, Banasiak / Józwik
13.15 | 1B – 2A
Mutant Mass – Unia Czermno 0:0 k. 2:0

MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA

O 7. miejsce
13.30 | A4 – B4
Lwówianka Lwówek – Szopen Sanniki 0:3 v.o.

O 5. miejsce
13.45 | A3 – B3
Tajfun Brochów – Korona Wejsce 0:3 

MECZE FINAŁOWE

14.00 o 3. miejsce
Unia II Iłów – Unia Czermno 0:3

14.15 o 1. miejsce
Unia I Iłów – Mutant Mass 2:1 (1:0)
D.Wojciechowski x2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

  1. Unia I Iłów
    2. Mutant Mass Bielsk
    3. Unia Czermno
    4. Unia II Iłów
    5. Korona Wejsce
    6. Tajfun Brochów
    7.Szopen Sanniki
    8. Lwówianka Lwówek

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Filip Orłowski (Mutant Mass) – 4 gole
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU
Damian Wojciechowski (Unia Iłów)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU
Bartosz Sztendor (Unia Czermno)

.