XXII sesja Rady Gminy Teresin z zachowaniem szczególnych środków ostrożności

0
53

W poniedziałek 30 marca w sali widowiskowej Dworca TO.Kultura odbyła się XXII sesja Rady Gminy Teresin. Z uwagi na stan epidemii koronawirusa podczas obrad zastosowane zostały szczególne środki ostrożności. W sesji uczestniczyła tylko niezbędna liczba osób.

Posiedzenie zostało maksymalnie skrócone, a w porządku obrad znalazły się jedynie projekty uchwał wymagających szybkiego podjęcia. Radni w sali obrad zasiedli w większych niż zwykle odstępach. Mogli też skorzystać z dodatkowych środków ochronnych i płynów dezynfekujących. Ograniczona została do minimum liczba osób z obsługi.

Podczas XXII sesji Rady Gminy podjęto uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Teresin w 2020 roku, w sprawie zmiany rocznego programu współpracy Gminy Teresin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok, a także w sprawie zmian  w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Teresin na lata 2020-2031 i uchwale budżetowej Gminy Teresin na rok 2020.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy serdecznie do obejrzenia posiedzenia Rady na ekranach swoich komputerów. Przypominamy link do transmisji internetowej:

https://teresin.sesja.pl/2020/03/30/xxii-sesja-rady-gminy-teresin-30-marca-2020-roku/

.