Zaatakował tasakiem koło bloku na Korczaka

0
164

Zranił 20–latka tasakiem, ponieważ w przeszłości dochodziło między nimi do nieporozumień. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie grudnia policjanci zostali powiadomieni, że do sochaczewskiego szpitala został przyjęty 20-letni mężczyzna z raną ciętą przedramienia. Mundurowi od razu podjęli działania zmierzające do poznania wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dzięki szczegółowej pracy funkcjonariuszy udało się ustalić, że osobą odpowiedzialną za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu jest 21-letni mieszkaniec Sochaczewa. W wyniku podjętych czynności, podejrzany mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta. Do jego zatrzymania doszło kilka dni przed końcem roku.

W trakcie przeprowadzanych czynności okazało się, że między młodymi mieszkańcami miasta dochodziło w przeszłości do nieporozumień. Policjanci ustalili, że w połowie grudnia, podejrzany przejeżdżał ulicą Korczaka w Sochaczewie. W pewnym momencie zauważył 20-latka stojącego koło bloku. Sprawca podszedł do niego, a następnie zranił tasakiem w przedramię.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.