Zaginiona matka hrabstwa Montgomery, Jennifer Brown, została znaleziona martwa, mówią władze – NBC10 Filadelfia

Kobieta z hrabstwa Montgomery, która zaginęła od ponad dwóch tygodni W środę znaleziono go martwego – poinformowały władze.

SkyForce10 był na miejscu zdarzenia w środę po południu, gdy policja przeszukiwała zalesiony obszar za magazynem w bloku 200 North 5th Street w Royersford. Źródła NBC10 poinformowały NBC10, że przeszukanie zostało przeprowadzone w związku ze zniknięciem 43-letniej Jennifer Brown.

Podczas popołudniowej konferencji prasowej urzędnicy ujawnili, że Brown został znaleziony martwy i częściowo pochowany w płytkim grobie w Royersford. Władze nie dokonały żadnych aresztowań ani nie ujawniły przyczyny śmierci. Nadal prowadzą śledztwo.

Brown z Limerick Township w Pensylwanii był ostatnio widziany żywy przez swojego przyjaciela i partnera biznesowego Antonio „Blaira” Watts-Richardsona we wtorek, 3 stycznia o godzinie 14:00.

Watts-Richardson powiedział NBC10 w styczniu. 3 powiedziała, że ​​była z Brownem i zabrała swojego 8-letniego syna do jego domu na nocowanie tej nocy.

„Następnego dnia wsadziłem Noego do autobusu” – powiedział Watts-Richardson.

Watts-Richardson powiedział NBC10, że Brown nigdy nie zadzwonił tej nocy, aby porozmawiać z nią lub jej synem.

Brown planował odebrać syna z przystanku autobusowego następnego popołudnia 4 stycznia, ale się nie pojawił.

„Ona jest zachwycona, nazywam ją mamą z helikoptera. Kocha swojego syna. Nie zostawi jej” – powiedziała NBC10 najlepsza przyjaciółka Browna, Tiffany Baron.

Policja poszukuje zaginionej od kilku dni matki z hrabstwa Montgomery. Aaron Baskerville z NBC10 ma najnowsze informacje na temat śledztwa.

Watts-Richardson powiedziała, że ​​nie wie, co stało się z Brownem od 3 stycznia do rana 4 stycznia.

„Nie miałem z niczym nic wspólnego”, powiedział Watts-Richardson. „Ponieważ byłem ostatnią osobą, która ją widziała, to nic nie znaczy”.

Watts-Richardson powiedziała NBC10, że ona i Brown planują razem otworzyć nową restaurację.

„Wyglądam, jakbym został pchnięty nożem” – powiedział Watts-Richardson. „To było frustrujące, ponieważ byłem pierwszą osobą, która zadzwoniła na policję, próbując kopać w okna. Próbując znaleźć moją przyjaciółkę. Próbując upewnić się, że jej syn jest objęty ubezpieczeniem.

Jennifer Brown

Pojazd Browna był zaparkowany przed jego domem na Stratford Court, niedaleko miejsca, w którym ostatecznie znaleziono jego ciało. Jej kluczyki do samochodu, portfel, torebka i działający telefon komórkowy zostały złapane w pojeździe. Od rana 4 stycznia nie znaleziono jego osobistego telefonu komórkowego i nie skontaktowano się z nim.

Policja, pracownicy sanitarni i pies poszukiwawczy byli widziani podczas przeszukiwania wysypiska śmieci w nadziei na znalezienie nowych informacji na temat miejsca pobytu Jennifer Brown, matki z hrabstwa Montgomery, która zaginęła 4 stycznia. Deanna Durante z NBC10 ma najnowsze informacje na temat śledztwa.

Rodzina Brown początkowo zaoferowała nagrodę w wysokości 10 000 dolarów dla każdego, kto mógłby pomóc ją znaleźć. W zeszłym tygodniu prokurator okręgowy hrabstwa Montgomery, Kevin Steele, ogłosił nagrodę w wysokości do 15 000 USD.

READ  Na Zaporożu i innych terytoriach okupowanych nakazy ewakuacji powodują zamieszanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *