Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

0
32

W piątek 26 czerwca 2020r. w Szkole Podstawowej im. gen. bryg. Franciszka Włada w Kamionie odbyło się nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Po tygodniach spędzonych w domach i kształceniu na odległość uczniowie wrócili do szkoły, aby odebrać szkolne świadectwa, dyplomy i nagrody.

Wszystko odbywało się z zachowaniem środków bezpieczeństwa z uwagi na trwający wciąż stan epidemii.

W imieniu wójta gminy Moniki Pietrzyk, dyrektor szkoły Marzena Cichy wręczyła uczniom klas IV-VIII stypendia za najwyższą średnią w nauce i sukcesy w sporcie oraz nagrodę dla Sary i Bartłomieja Ślusarczyk za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie fotograficznym.

Dyrektor szkoły jako reprezentant całej społeczności szkolnej oraz uczniowie klasy siódmej pożegnali Ósmoklasistów dziękując im za wspólnie spędzone lata i życząc im spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, absolwentka Daria Szulc podziękowała wszystkim za współpracę, a koleżankom i kolegom życzyła wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim życzymy ciekawych przygód w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że od września spotkamy się podczas tradycyjnej nauki w szkole.

.