Zapisy na kiermasz – od 28 października

0
32

Do świąt Bożego Narodzenia prawie dwa miesiące. Przed tym ważnym dla nas wszystkich czasem Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wraz z hotelem Chopin organizuje kiermasz świąteczny. W związku z licznymi już telefonami i e-mailami do zainteresowanych osób chcących udziału w tym przedsięwzięciu i wystawić swe rękodzieła informujemy, iż tegoroczna, ósma edycja imprezy wystawienniczo-promocyjnej „Boże Narodzenie na Mazowszu”, odbędzie się tradycyjnie już – w drugą niedzielę grudnia, w tym roku wypada to 8 grudnia. Kiermasz odbędzie w sali balowej Hotelu Chopin w Sochaczewie przy ul. Traugutta.

Wydarzenie, które promuje lokalnych artystów i twórców, jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego.

Już teraz warto zarezerwować sobie tę przedświąteczną niedzielę na odwiedzenie naszego kiermaszu, który od pierwszej swej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością tak wśród wystawców, jak i zwiedzających. Każdego roku swoje świąteczne wyroby – ozdoby, stroiki czy wypieki prezentuje ponad 80 wystawców z całego Mazowsza a także Łowicza czy Skierniewic.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż zapisy na stoiska wystawiennicze organizatorzy będą przyjmować od poniedziałku, 28 października br. Należy dzwonić pod następujący numer telefonu: 864 18 30 w godzinach 8.00-16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w nim jest bezpłatny.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie