Zapraszamy wystawców na kiermasz świąteczny – 10 grudnia

0
85

Wszystkich ceniących sobie tradycje bożonarodzeniowe oraz rękodzieło zapraszamy na VI już kiermasz świąteczny „Boże Narodzenie na Mazowszu”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacji oraz Hotel Chopin. Tegoroczna edycja, odbędzie się 10 grudnia tradycyjnie w Sochaczewie w sali balowej hotelu, przy ul. Traugutta 21, w godzinach 10.00 – 15.00. Zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w nim jest bezpłatny.

Wystawców, którzy chcą zaprezentować swoje rękodzieło podczas kiermaszu, prosimy o kontakt: Powiatowy Zespół Edukacji, tel.: 46 864 18 30 lub 605 045 731.

Wydarzenie promuje lokalnych artystów i twórców, jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego.

Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, liczymy zatem, że w tym roku będzie podobnie. Ta impreza wystawiennicza, kultywująca tradycje oraz zwyczaje bożonarodzeniowe, będzie dla wystawców okazją nie tylko do promowania swojego rękodzieła, lecz także Ziemi Sochaczewskiej i całego Mazowsza. Tylko w ubiegłym roku w imprezie tej wzięło udział niespełna 80 wystawców, nie tylko z terenu naszego powiatu, ale również powiatów ościennych. Wystawcy cenią sobie to wydarzenie i z dużym wyprzedzeniem zgłaszają swój udział w nim.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie