Zapraszamy wystawców na świąteczny kiermasz

0
25

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacji oraz Hotel Chopin, zapraszają wystawców na VII już kiermasz świąteczny „Boże Narodzenie na Mazowszu”.  W tym roku odbędzie się on w niedzielę, 9 grudnia, jak zawsze w Sochaczewie w sali balowej hotelu, przy ul. Traugutta 21, w godzinach 10.00 – 15.00.

Wydarzenie jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego, co roku gromadzi wielu wystawców, którzy oferują niezwykle ciekawy i różnorodny asortyment, wprowadzając w klimat świąt Bożego Narodzenia. Poprzez tą imprezę wystawienniczą Starostwo Powiatowe w Sochaczewie chce promować lokalnych artystów i twórców a także ukazywać i kultywować tradycje oraz zwyczaje bożonarodzeniowe Ziemi Sochaczewskiej i całego Mazowsza. Dla wystawców jest to wyjątkowa okazja, do zaprezentowania swojej, niezwykłej, oryginalnej i niepowtarzalnej twórczości.

Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają do zaoferowania wyroby rękodzielnicze, barwne stroiki, bombki, obrusy, wycinanki, serwetki, oraz słodkie pierniki, ciasta a także biżuterię oraz ceramikę. Zapewniamy, jak co roku klimatyczną, świąteczną bożonarodzeniową atmosferę i profesjonalną organizację.

Zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w kiermaszu jest bezpłatny. Wystawców, którzy chcą zaprezentować swe wyroby, prosimy o kontakt: Powiatowy Zespół Edukacji, tel.: 46 864 18 30  lub 605 045 731, w godz. 8.00 – 16.00.

W ubiegłych latach impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, liczymy zatem, że w tym roku będzie podobnie. Informujemy jednak, iż liczba miejsc jest ograniczona.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie