Zaproszenie na uroczyste obchody Święta Policji …..

0
48

Zaproszenie na uroczyste obchody

Święta Policji

połączone z otwarciem nowego budynku

Komendy Powiatowej Policji

w Sochaczewie

Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji. Jutrzejsza uroczystość rozpocznie się o godzinie 13.00 i będzie połączona z otwarciem nowego budynku Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Po apelu, zachęcamy do udziału w pikniku rodzinnym.

Serdecznie zapraszamy na uroczysty apel z okazji Święta Policji, który odbędzie się jutro o 13.00 przy ulicy 1 Maja 10, przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Ta wyjątkowa uroczystość, którą będziemy obchodzić w 100–lecie powołania Policji Państwowej, odbędzie się przed nową siedzibą funkcjonariuszy.

Po oficjalnej części uroczystości zapraszamy na piknik rodzinny podczas którego będzie można odwiedzić stoisko promocyjne Policji, Wojska Polskiego i Straży Pożarnej. Czekać na Państwa będzie również OSP Niepokalanów, harcerze sochaczewskiego Hufca ZHP, przedstawiciele Kampinoskiego Parku Narodowego, Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli, Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, a także Urzędu Miasta Sochaczew, w którym animacje dla dzieci będzie prowadził znany sochaczewski rysownik komiksów Łukasz Kuciński.

Jednocześnie informujemy, że jutro od godz. 9.00 do 16.00 zostanie wyłączona z ruchu ulica 1 Maja na odcinku od ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego do ul. Ułanów Jazłowieckich.

Trzy lata temu rozpoczęła się budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Na oczach policjantów i mieszkańców powiatu wznosił się nowoczesny budynek, przyjazny osobom niepełnosprawnym. Zapewni on komfortowe warunki pracy, ale przede wszystkim pozwoli na godne przyjęcie osób potrzebujących pomocy Policji.

mł. asp. Agnieszka Dzik

fot. Błażej Kaliński