Zatrzymany z narkotykami

0
25

 

Schowek

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Sochaczewie dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie ponad 200 gramów narkotyków, marihuany i amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z KPP w Sochaczewie zwalczający przestępczość narkotykową dzięki pracy operacyjnej ustalili dane osoby, która mogła posiadać znaczną ilość narkotyków.

Realizując te informacje w poniedziałek, policjanci obserwowali jeden z bloków mieszkalnych w Sochaczewie. Po jakimś czasie pojawił się podejrzany mężczyzna. Cały czas zachowywał się bardzo nerwowo i rozglądał. Gdy podszedł do swojego samochodu, został przez policjantów zatrzymany.

Po wylegitymowaniu mężczyzny funkcjonariusze przeszukali go, a wówczas okazało się, że ich informacje się potwierdziły. Mężczyzna miał przy sobie kilka torebek foliowych z narkotykami.

Gdy policjanci przeszukali samochód zatrzymanego 33-latka, okazało się, że jest tam znacznie więcej narkotyków. Trzymane były w szklanych słoikach.

W sumie zabezpieczono 175 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany, dwa telefony komórkowe i gotówkę. 33-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

 

Joanna Olszar