Zawodnicy Filipidesa biegali

0
52

Tarczyński Półmaraton

10 września odbył się w Tarczynie Półmaraton a przy okazji biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. Nie to, że było łatwo… po prostu jesteśmy dobrzy 😉

Maja Sokół – 1 m

Ada Bany – 1 m

Kuba Rzepka – 1 m

Oliwia Sokół – 1 m

Ola Sokół – 2 m

Daria Dziedzic – 1 m

Norbert Bajurski – 1 m

Kamil Orlikowsi – 2 m

Michał Pawłowski – 1 m

 

Otwarte Mistrzostwa Puław Młodzików w LA

Otwarte Mistrzostwa Puław młodzików w Lekkiej Atletyce. Dla zawodników UKS Filipides był to ostatni start na bieżni w tym sezonie. Zakończony jednak z „przytupem” bo choć wyśrubowanych wyników nie było głównie z uwagi na warunki pogodowe to kilka medali do Teresina przyjechało :).

 

MP U16 w Białej Podlaskiej

W Białej Podlaskiej, w sobotnie słoneczne popołudnie, rozegrano pierwsze finały na  Mistrzostwach Polski U16 w Lekkiej Atletyce. Z bardzo dobrej strony pokazała się Daria Bany startująca na dystansie 200 m ppł. Daria wygrała swoją serie i z nowym rekordem życiowym 31.88 zbliżyła się do 2 klasy sportowej. Drugi z naszych młodzików  – Bartek Świerczewski – startował na 600 m i również poprawił swój rekord życiowy o ponad 2s, który od wczoraj wynosi 1.29.96. Podziękowania dla samorządów Gminy Teresin oraz Gminy Leszno, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju młodych lekkoatletów. Dzięki nim nasi sportowcy/uczniowie mogą kontynuować przygodę ze sportem, kształtować swój charakter a przede wszystkim promować sport w lokalnym środowisku.

Uczniowski Klub Sportowy Filipides