Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

0
24

W czwartek 12 grudnia po raz 6 już odbędzie się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. Jest nam niezmiernie miło, że nasz projekt cieszy się zainteresowaniem wśród okolicznych przedszkoli. Swój udział na dzień dzisiejszy zapowiedziało już 10 przedszkoli, a na zgłoszenia czekamy do piątku 6 grudnia.

Nasza impreza nie odbywałaby się bez wsparcia wielu instytucji i firm, które wspierają nas w organizacji. Głównym organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, przy współudziale burmistrza Sochaczewa, który ufundował puchary dla wszystkich przedszkoli i Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych. Wspiera nas od praktycznie początku starosta powiatu sochaczewskiego i wójt gminy Sochaczew, fundatorzy medali i nagród dla maluchów. Ogromnym wsparciem jest dla nas udział firmy BAST Michała Gołębiowskiego, Piłkarskich Orłów Mateusza Sikorskiego – fundatorów głównych nagród rzeczowych oraz Tęczowego Ogrodu Przemysława Wasilewskiego, który zapewnia nam pyszne soki.

W tegorocznej edycji wspierają nas, jak zawsze niezawodni, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim pod opieką Urszuli Mergner, wolontariusze Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew, sochaczewscy strażacy, policjanci, Szpital Powiatowy w Sochaczewie, Sochaczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Fantastycznym spikerem Olimpiady będzie ponownie Marcin Odolczyk. Vouchery dla zwycięzców przygotowują firmy: EDUKIDO, HAPPY PARK, STONOGA 100 POMYSŁÓW NA NUDĘ, KLUB MAŁEGO SPORTOWCA. Wsparcia udzielił nam „Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew” Sp. z o.o., firma Bakoma, British School i Teddy Eddie. Patronat medialny zapewniają Radio Sochaczew, Ziemia Sochaczewska, Echo Powiatu, Ekspress Sochaczewski, Radio Victoria, tusochaczew.pl.

Już dziś serdecznie Państwu dziękujemy za wsparcie naszej imprezy. I czekamy na fantastycznych małych zawodników z niecierpliwością.