Złodzieje rowerów zatrzymani

0
47

Sochaczewscy operacyjni odzyskali rower 

Policjanci zatrzymali 37–letniego sochaczewianina podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży roweru. Z ustaleń wynikało, że nieznany sprawca wszedł do klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Grunwaldzkiej, ukradł rower i nim odjechał.

Sochaczewscy operacyjni ustalili, że sprawcą jest 37–letni mieszkaniec Sochaczewa. Policjanci podczas przeszukania odzyskali rower, który zostanie zwrócony właścicielowi.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży roweru i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci odzyskali rower górski

Sochaczewscy operacyjni zatrzymali 48–letniego mieszkańca Sochaczewa, którego podejrzewali o kradzież roweru górskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jej popełnienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży roweru górskiego, zaparkowanego przy jednym ze sklepów na ul. Narutowicza. Z informacji wynikało, że młody mieszkaniec Sochaczewa przyjechał jednośladem na zakupy. Po wyjściu ze sklepu wrócił do domu, zapominając o rowerze. Gdy wrócił na miejsce, nie było po nim śladu.

Sochaczewscy operacyjni ustalili, że sprawcą kradzieży jest 48–letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta. Podczas przeszukania jego domu, kryminalni odzyskali rower.

48-latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.