Złoty jubileusz par małżeńskich z gminy Kampinos

0
30

Zgodnie z wieloletnią tradycją samorząd gminy Kampinos zorganizował uroczystość Złotych Godów, czyli spotkanie dla par małżeńskich, które związały się ze sobą 50 lat temu. Spotkanie odbyło się 28 lutego.

Wójt gminy odznaczyła dostojnych Jubilatów „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Seniorzy otrzymali także pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki. W imieniu Rady Gminy życzenia Jubilatom składał przewodniczący, Krzysztof Sucharski. Uroczystość przygotowała i poprowadziła Magdalena Tomczak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Jubileusz ubogaciła część artystyczna przygotowana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie, pod kierunkiem nauczycieli: Marty Wrocławskiej, Beaty Walczak i Krzysztofa Kolatora. Przygotowane przedstawienie dostarczyło wszystkim wiele emocji i ciepłych wspomnień z lat młodości.

Pary małżeńskie z gminy Kampinos, które w tym roku zostały odznaczone medalami za długoletnie pożycie małżeńskie to:

Zofia i Jan Bojanowscy, Barbara i Jan Ciurzyńscy, Halina i Andrzej Domańscy, Teresa i Jerzy Grubowie, Elżbieta i Lucjan Jakubowscy, Elżbieta i Andrzej Janiak, Elżbieta i Marian Kowalscy, Jolanta i Jan Kozimor, Bożenna i Romuald Mrowiccy, Genowefa i Alfred Skibińscy, Halina i Henryk Stasiakowie, Teresa i Wiesław Zychowie.

Raz jeszcze składamy naszym dostojnym Jubilatom serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia!

Tekst i foto: PW, RB

.