Znakomite starty Aktywnych Sztafet

0
83

W sztafetach siła. Praca nad indywidualnym rozwojem + połączenie sił + umiejętności + wsparcie drużyny = sukces. 27 maja 2018 roku w Mszczonowie odbyły się biegi sztafetowe pod nazwą „Energetyczna 10- tka” organizowana przez DSM Nutritional Products Sp. z o.o. W biegach wystartowały dwie sztafety KM Aktywni Sochaczew, dwie stanęły na podium, a dodatkowym smaczkiem był fakt że łącznie wzbogaciliśmy się o 1500 złotych.

Jako pierwsze wystartowały sztafety krótsze 4 x 600 metrów. Pobiegły w niej Malwina Szwarc, Patrycja Osińska, Kinga Burzyńska i Weronika Wilczek. Warto zaznaczyć że była to jedyna sztafeta składająca się z samych dziewcząt. Wspaniale nawiązały walkę z drużynami mieszanymi (rywale najczęściej biegali w konfiguracji 3 chłopców + 1 dziewczynka) i ostatecznie zajęły 3 miejsce. Dziewczyny otrzymały drobne upominki i pulę 500 złotych do podziału.

Punktualnie w południe do rywalizacji stanęła sztafeta 4 x 2,5 kilometra. Pobiegliśmy w składzie: Emanuel Zimny, Weronika Lewandowska, Sławomir Lewandowski, Daniel Nosarzewski. Od początku do końca rywalizacji zajmowaliśmy drugie miejsce. Ta sztafeta również otrzymała sympatyczne nagrody i łącznie wysoką nagrodę 800 złotych.

Na wyróżnienie zasługuje Daniel Nosarzewski który okazał się najszybszym zawodnikiem ze wszystkich sztafet i został uhonorowany dodatkowym bonusem 200 złotowym. Dodatkowo znakomite jedzenie, wspaniała atmosfera zawodów. Super spędzony czas i integracja klubowa. Wszystko niezmierne potrzebna w kontekście Mistrzostw Polski w biegach sztafetowych, w których już w przyszłym tygodniu wystartują dziewczyny.

 

Więcej o wynikach i startach Aktywnej młodzieży na www.emekwbiegu.blogspot.com