#zostanwdomu Mój domowy dzień sportowy – konkurs fotograficzny

0
25

To był jeden z ciekawszych konkursów, jakie zorganizowaliśmy. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem na wszystkich etapach, od zgłoszeń , po głosowanie na najlepsze prace. Z efektów konkursu korzystamy do dziś, zamieszczając piękne zdjęcia uczestników w niektórych postach na stronach internetowych, czy informacjach w prasie. Dziś przypominamy najlepsze zdjęcia konkursu: Sport w obiektywie.

Więcej o konkursie „Sport w obiektywie” https://www.facebook.com/pg/mosirsochaczew/photos/?tab=album&album_id=728812530505447

.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w nowym konkursie – Mój domowy dzień sportowy. Szczegóły konkursu, regulamin, sposób zgłoszeń podamy w poniedziałek 23.03.2020. Tymczasem podajemy kilka informacji.

Obecna sytuacja wymaga od nas wielu wyrzeczeń, ale godzimy się na nie z oczywistych względów – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych powinniśmy #zostać w domu. Nie powinniśmy jednak zapominać o aktywności fizycznej. Dlatego też zachęcamy wszystkich do podzielenia się zdjęciami z tego, jak uprawiacie sport w domu. Prosimy również o krótkie informacje, jak spędzacie ten czas, co przedstawia dane zdjęcie. W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Kategorie podamy w regulaminie. Tymczasem przygotowujcie już zdjęcia i ich krótkie opisy. Zdjęcia + opis wysyłamy na adres mosirsochaczew@interia.pl . Konkurs potrwa do 10.04.