Żyję zdrowo, bo aktywnie i na sportowo

0
345

CAM02164

„Żyję zdrowo, bo aktywnie i na sportowo” to zwycięskie hasło konkursu „Bądź aktywny – wymyśl hasło”, którego rozstrzygnięcie odbyło się w sobotę 10 stycznia na Lodowisku Miejskim w Sochaczewie.

Hasło Dawida Pietraszewskiego zdobyło największą ilość głosów internautów. Młody 6-letni artysta odebrał również pierwszą nagrodę w kategorii do lat 16. Ex aequo na pierwszej pozycji znalazła się również 6-letnia Gabrysia Gałaj z hasłem „By zdrowo żyć wystarczy wesołym być” . Obydwa hasła, jak również i pozostałe, opatrzone zostały pięknymi rysunkami w wykonaniu dzieci.

Miejsce drugie zajęli 8-letni Jakub Gałaj, który wymyślił hasło ” Dużo się ruszamy, dlatego dobrze się miewamy” oraz 8-letni Patryk Pietraszewski z hasłem „Sport i odpowiednia kondycja to najlepsza w zdrowie inwestycja”.

Na miejscu trzecim w kategorii do lat 16 znalazły się Dominika Jurczakowska l.13 i jej sentencja ” Chcesz się pozbyć cellulitu, rób przysiady na chodniku” oraz Marta Stachlewska l. 15 z hasłem ” Nóżka się rusza, zginam kolana…Baw się dziś sportem z samego rana”

W kategorii 16 lat i więcej zwyciężyła Angelika Bomba i jej maksyma „Kiedy masz chandrę i dopada Cię złość , poćwicz w terenie i daj sobie w kość”. Miejsce drugie zajęła Amelia Jankowska z hasłem „Zanim do pracy wyjdziesz mój drogi, rozrusz kolana , łokcie i nogi”

Zwycięzcy naszego konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, książki , dyplomy oraz bilety na basen i lodowisko, a także, dzięki uprzejmości pani Agaty Kalińskiej, kolorowanki autorstwa Łukasza Kucińskiego „Sochaczew z historią w tle”, wydane przez Urząd Miejski w Sochaczewie .

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i nadesłanie pięknych prac. Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na Lodowisku Miejskim.

Dziękuję również dzieciom za obecność na wręczeniu nagród, a także  pani Izie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie  oraz mamom uczestników Pani Katarzynie i Pani Magdzie za mobilizowanie swoich pociech do działania i brania udziału w podobnych inicjatywach.

Zapraszamy na kolejne konkursy i imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Renata Kubik. MOSiR Sochaczew